Djevojčice 2004. pobijedile Lokomotivu

Dobru igru naše djevojčice okrunile su pomalo neočekivanom pobjedom protiv Lokomotive. Stasite Lokosice teško su u prvom poluvremenu uspijevale naći put do gola kroz našu pokretljivu duboku obranu dok smo mi u napadu ipak uspijeli zabiti dva gola više i dobiti poluvrijeme 11:9. Sve dobro iz prvog dijela prosuli smo u prve dvije minutu drugog poluvremena kad su gošće zabile brza tri gola i okrenule prednost u svoju korist. Izgledalo je da Lokomotiva ide prema pobjedi, ali nismo se predavali, natjerali protivnice na nekoliko pogrešaka koje smo iskoristili i na kraju zasluženo slavili.