Djevojčice 2004. pobijedile pa izgubile

U MŽL djevojčice 2004. godište ugostile su u subotu 30.10.2014. Laurus i Loniu.

U prvoj utakmici protiv Laurusa bili smo bolji od početka i brzo uhvatili visoku prednost koju smo održavali do kraja utakmice. Sve djevojčice odigrale su pokoju minutu, a osam ih se upisalo u listu strijelaca.

Međutim, protiv Lonie puno izjednačenija igra u kojoj zahvaljujući obranama Karle Trnčić stvaramo prednost od 5:2. I tada, u razdoblju naše dobre igre, promašujemo uz penal još tri zicera i umjesto da povećamo prednost gošće nas do kraja poluvremena sustižu na 5:5. Drugo poluvrijeme obilovalo je greškama, zbunjenošću i djece i sudaca tako da je na kraju jezičac na vagi sreće otišao na stranu Lonie koja odnosi pobjedu 10:9. Kod nas samo dva strijelca, Nika Jambrek sa 7 i Petra Lešković sa 2 zgoditka.