DSC08652
Druga ekipa pobijedila u Zagrebu
11.11.2015.

ŽRK Ivanić - seniorke 2015. / 2016.

Nismo uspjeli u Rijeci. Od samog početka nije dobro krenulo. Unatoč dobrim obranama Bukovine, nervoznom igrom u napadu nismo uspjeli steći prednost. Uz to suci su nam već u osmoj minuti dali do znanja tko je gazda na Zametu kad su kaznili Abramovića. Naše zadnje vodstvo od 9:8 domaće su okrenule do kraja poluvremena na 14:11. Cijelo drugo poluvrijeme hvatamo zaostatak i na kraju imamo dva napada za izjednačenje koja nam suci uzimaju, jednom zbog probijanja, a drugi put nitko nije siguran baš zbog čega.

Svejedno, da smo bili pravi dobili bi. Pred nama je nastavak prvenstva, domaća utakmica protiv fenjeraša iz Zaprešića i prilika za popravak atmosfere.