img-20180329-wa0013
Izvanredna skupština ŽRK Ivanića
30.03.2018.

20180325_125041

Djevojčice 2004. g. nastavljaju skupljati bodove u državnoj ligi. U uzbudljive dvije utakmice pobijedile su izravne konkurentice za plasman na završnicu i napravile nova dva vrijedna koraka prema Umagu. I zagrebačka Dubrava i Zelina, na tablici tek bod iza nas, odlično su nam parirale, pogotovo u prvim poluvremenima, ali na kraju, ipak ih je slomila naša bolja igra u obrani. Našli smo recept za čvrste i jake Zagrepčanke koje su nastojale svoju fizičku prednost iskoristiti pojedinačnim akcijama, ali i za sitnije, ali poletne Zelinčanke koje smo potpuno zbunili dubljom i aktivnijom obranom te uspjeli nakon zaostatka od 6:3 doći do vodstva od 14:7 u 7. minuti drugog poluvremena što je na kraju bilo dovoljno za pobjedu.