ŽRK Ivanić – ŽRK Split 2010 19:25 (10:11)

Zaslužen poraz u prvom kolu iako ostaje dojam da se Split ovaj put izvukao zahvaljujući nama samima. Početna sedmorka, s tek dvije punoljetne igračice sigurno je otvorila utakmicu i uz pomoć odlične Doris Hren držala vodstvo 3:1, 5:3, 7:5 uz 7-8 prilika da odemo na 3 i više razlike i usmjerimo vodu na naš mlin. I uvijek smo nekim čudom promašili svoje prilike što su iskusnije gošće okrenule u svoju korist i povele dva razlike. Poluvrijeme završava 10:11. Drugo poluvrijeme izjednačeno do 15:15, a nakon toga gošće ne ispuštaju prednost iako smo bili u igri do 7-8 minuta pred kraj. A onda nakon 19:21 totalni raspad sistema i uvjerljiva pobjeda Splita. Kod nas solidna obrana, Doris Hren odlična na golu i Ana Malec sa sedam pogodaka jedina raspoložena, ali usamljena u napadu.